Cumartesi, Kasım 28, 2020

ALARK, ALBRK, TURSG Hisse Önerileri – (12.11.2020)

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Yükseliş eğilimini koruyan endeks dün %2,91 oranında primle 1.279 seviyesinden günü kapattı. İşlem hacmi ise 52,5milyar TL ile son bir aylık ortalama işlem hacmi olan 25 milyar TL’nin oldukça üzerinde gerçekleşti. Yüksek işlem hacmi ile birlikte indikatörlerdeki güçlenmenin belirginleştiği, osilatörlerin ise aşırı alım bölgesine gelerek alım iştahının devam ettiğinin işaretini verdiği görüntüde endeks yükselişini sürdürebilir. Olası yükselişlerde 1.320 hedef olarak izlenebilir.

BIST-30 Kontratı

Yükselişini sürdüren kontratta göstergelerdeki güçlenme de belirginleşirken, yatay direncin de geçtiği 1.497 – 1.504 direnç bölgesine kadar alım iştahı devam edebilir.

Günlük Hisse Öneri Listesi: ALARK, ALBRK, TURSG

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺44.22
THYAO.IS₺11.93
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺18.68
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.09