Salı, Nisan 20, 2021

AKSA, ARENA, DOHOL, KLMSN Hisse Önerileri Ve Yorumları

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST 100 Teknik Analiz

Dün satıcılı bir seyir izleyen BİST-100 endeksi gün içinde en düşük 1527’i test ettikten sonra 1530’dan günü tamamladı. Yaşanan satışlar sonucu saatlik göstergeler aşırı satım bölgesine yaklaşmakta olup günlük bazlı göstergeler ise yukarı yönlü hareketlerine güç kaybederek devam etmektedirler. Bugün orta vadeli trendin yönü için 5 ve 22 günlük hareketli ortalamalar yakından takip edilecektir. Yükseliş hareketlerinde takip edilecek ilk direnç seviyesi 1540’ta bulunmakta olup bu seviyenin geçilmesiyle birlikte 1550 seviyesi hedeflenecektir. Olası satışlarda takip edilecek destek seviyeleri ise 1521 ve 1515’te bulunmaktadır.

AKSA, ARENA, DOHOL, KLMSN

Kaynak: Tacirler Yatırım Teknik Analiz Bülteni – (9.03.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.
USD
TRY
EUR

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺25.10
THYAO.IS₺11.60
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺18.02
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺14.96