AKGRT, KOZAL, MGROS, YATAS Hisse yorumları ve Önerileri – (15.09.2020)

hisse önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST 100 Teknik Analiz

Dün alıcılı bir seyir izleyen BIST-100 endeksi gün içinde 22 günlük hareketli ortalaması olan 1099 seviyesinin üzerine yükseldi ve belirlemiş olduğumuz direnç seviyesi olan 1110 seviyesini test ettikten sonra günü 1107 seviyesinden kapattı. Günlük trend göstergeleri hala yukarı yönlü hareketi göstermekte olup aşırı alım bölgesine yaklaşmakta ve güç kaybetmektedirler. Yükseliş hareketinde BIST-100 endeksinde ilk etapta 1115-1120 bandı hedeflenecek olup, olası geri çekilmelerde ise 1100 ve 1095 seviyeleri takip edilecektir.

AKGRT, KOZAL, MGROS, YATAS

Kaynak: Tacirler Yatırım Teknik Analiz Bülteni

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Coin Otağ’ı ayrıca Twitter, Facebook, Telegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.