AKCNS, ANACM, GOZDE Hisse Yorumları ve Önerileri – (15.09.2020)

hisse önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Dün alıcılı bir görüntü sergileyen endeks günü de %0,42 oranında primle 1.107 seviyesinden kapattı. Günlük göstergelerde kısmi güçlenme gözlenirken, RSI eşik 50 seviyesinin üzerinde. Aylık ortalamasının da üzerinde kapatan endekste yükseliş devam edebilir ve Bollinger üst bandının da geçtiği 1.126 hedef olabilir.

BIST-30 Kontratı

Kısa vadeli yükseliş trendinin üzerinde seyreden kontrat 1.240 yakın desteğinin altına sarkmadıkça son iki işlem günündeki yükseliş isteğini devam ettirebilir. Olası yükselişlerde önemli gözüken 1.253 ara direncinin üzerinde sıralı hedefler olarak 1.265 ve 1.270 takip edilebilir.

Günlük Hisse Öneri Listesi

AKCNS, ANACM, GOZDE

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Coin Otağ’ı ayrıca Twitter, Facebook, Telegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.