Pazartesi, Mart 1, 2021

AKBNK, DOCO, GARAN, MAVI, YATAS Hisse Önerileri Ve Yorumları

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST 100 Teknik Analiz

Dün alıcılı seyreden BIST-100 endeksi gün içinde 1560 direncini geçtikten sonra 1562’den günü tamamladı. Kısa vadeli indikatörler aşırı alım bölgesinde olup henüz aşağı yönlü hareketlerine başlamadılar. Olabilecek satış baskısında, BİST-100 endeksi 5 ve 22 günlük hareketli ortalamaların üzerinde tutunduğu süre boyunca orta vadeli yükseliş hareketinin devam edebileceğini düşünüyoruz. Bugün olası yükseliş hareketlerinde takip edilecek ilk direnç seviyesi 1568’te bulunmakta olup, bu seviyenin geçilmesiyle birlikte 1575 seviyesi hedeflenecektir. Diğer yandan, olası satışlarda ise takip edilecek ilk destek seviyesi 1551’de bulunmakta olup bu seviyenin kırılmasıyla birlikte 1540 seviyesinin test edilmesi söz konusu olacaktır.

AKBNK, DOCO, GARAN, MAVI, YATAS

Kaynak: Tacirler Yatırım Teknik Analiz Bülteni – (16.02.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺21.06
THYAO.IS₺13.87
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺22.50
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺17.20