Cuma, Kasım 27, 2020

Ahlatcı Yatırım Haftalık Hisse Önerileri

Haftalık Model Portföy

Geçen hafta model portföyde belirlediğimiz hisselerden BIZIM ve ECILC hedef fiyat/hedef fiyat aralığına ulaştıktan sonra yönlerini aşağı çevirmiş ve haftayı zarar durdur seviyelerini görerek kapatmıştır. Bu iki hisseye ek olarak geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden AKSEN ve HEKTS ‘da zarar durdur seviyelerini görerek haftayı tamamlamıştır.

Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye göre bir önceki haftasonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri %8,3 yükseliş yapan ECILC ile %6,6 yükselen BIZIM olmuştur. 23-30 Ekim kapanış fiyatlarına göre ise ENKAI %0,8 yükseliş ile en yüksek performansı göstermiştir. Geçen hafta XU100’de %6,57 düşüş olurken, model portföyün ortalama getirisi -7,23% olmuştur. Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden AKSEN, BIZIM, ECILC ve HEKTS hisselerini model portföyümüzden çıkarırken bu hisseler yerine ARCLK, ODAS, OYAKC ve PETKM hisselerini portföyümüze ekliyoruz.

ARCLK, ENKAI, ODAS, OYAKC, PETKM

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Haftalık Model Portföy– (2-6 Kasım 2020)

Yatırım tavsiyesi CoinOtağ’a ait değildir, CoinOtağ hiçbir kazanç veya kayıptan sorumlu tutulmaz.
100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Görkem Ilık
Görkem Ilık, İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde Bankacılık ve Finans okurken, kripto para ve piyasalara olan yönelimini keşfediyor.Sektörel yazılar ile coinotag.com'a destek olurken, Görkem Ilık bir yandan yatırım ve trade yaparak sektörde emin adımlarla ilerliyor.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺45.32
THYAO.IS₺12.20
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺19.14
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.28