Perşembe, Mart 4, 2021

AGHOL, EREGL, TOASO Hisse Önerileri Ve Yorumları

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Dün seans sonuna doğru gelen alımlarla endeks günü %0,28 oranında primle 1.569 seviyesinden kapattı. Yükseliş trendini koruyan endekste RSI osilatörü de aşırı alım bölgesinde kalmaya ediyor. Bu kapsamda endeks kanal orta bandı ve haftalık ortalamasının yakın bulunduğu 1.560 seviyesinin üzerinde kalarak yukarı yönlü hareketini sürdürmek isteyebilir ki 1.605 hedef olarak izlenebilir.

BIST-30 Kontratı

Yatay direnç bölgesinin geçtiği 1.725 civarı önemini koruyor. RSI aşırı alım bölgesinde fazla uzaklaşmazken, stokastik slow osilatörü tekrar aşırı alım bölgesine yöneliyor. Kontrat da haftalık ortalamasının üzerinde kapanışlar yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda, kontratın gün içerisinde 1.698 yakın desteğinin üzerinde kalarak söz konusu yatay direnç seviyesini kırmak isteyebileceğini düşünüyoruz. Bu seviyenin kırılması durumunda da kontrat yeni bir yükseliş dalgasına girebilir ki ilk etapta sıralı yakın hedefler olarak 1.736 ve 1.752 seviyeleri takip edilebilir.

AGHOL, EREGL, TOASO

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten – (21.01.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺22.70
THYAO.IS₺15.09
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺22.80
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺17.15