Pazartesi, Mart 1, 2021

AGHOL, BRISA, ENJSA Hisse Önerileri Ve Yorumları

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Dün %0,38 oranında prim yapan endeks günü 1.546 seviyesinden kapattı. Yükseliş denemelerinde kalıcılık sağlamakta zorlanan endeksin haftanın son işlem gününde zayıf bir görüntü sergileyebileceğini ve endeksin 1.558 direncinin altında kalarak 1.540 yakın desteğini test edebileceğini düşünüyoruz. Bu seviyenin altına kayma yaşanması durumunda 1.530 tepki gelebilecek destek olarak izlenebilir.

BIST-30 Kontratı

Potansiyel kanal orta bandında kalıcılık sağlayamayan kontratta ortalamaların yoğun olarak bulunduğu 1.630 güçlü ara direnç olarak izlenebilir. Kısa vadeli ve günlük grafikteki zayıf görüntüye bağlı olarak kontrat bu seviyenin altında kalabilir ve aşağıda 1.604 yakın desteğini kırmayı deneyebilir. Bu seviyenin kırılması durumunda 1.594 tepki gelebilecek destek olarak izlenebilir.

AGHOL, BRISA, ENJSA

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten – (19.02.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺21.20
THYAO.IS₺13.49
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺21.58
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺16.98