Çarşamba, Ocak 27, 2021

AFYON, TKNSA, VESTL Hisse Önerileri ve Yorumları

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Dün alıcılı bir seyir izleyen endeks günü %0,87 oranında yükselişle 1.550 puandan kapattı. Haftalık ortalaması ve yükseliş kanalının üzerinde kalmaya devam eden endekste osilatörlerin aşırı alım bölgesindeki ısrarlı hareketi de sürüyor. Bu kapsamda, endekste yükseliş hareketi bugün de sürebilir. Olası yükselişlerde 1.575 hedef olarak duruyor.

BIST-30 Kontratı

Kanal alt bandını destek yapmaya devam eden kontratta kısa vadeli göstergeler de tekrar toparlanırken, kontratta bugün yükseliş gözlemlenebilir. Olası yükselişlerde 1.738 hedef olarak izlenebilir.

AFYON, TKNSA, VESTL

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten – (13.01.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺26.58
THYAO.IS₺12.63
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺21.48
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.34