bitcoin yorum btc

ABD ve İran’ın Hash Savaşı Bitcoin’i 500 bin dolara taşıyabilir!

Bitcoin (BTC) ABD, İran ve Venezüella ile devasa bir hash savaş başlatacağından Bitcoin fiyatı 500.000 dolara ulaşacak ve bu savaş çoktan başladı.

Reklam
binance 2

Max Keizer, TV programı olan Keizer Report’un son bölümünde, İran ve Venezüella rejimlerinin Trump yönetimini Bitcoin’i benimsemeye zorlayacağını iddia etti.

Reklam

Keizer: “500 bin dolar görebilir”

Tahran’ın Bitcoin hash oranının yüzde 3’ünü kontrol etmesi ve ABD’nin Bitcoin ödemelerini kabul etmesi ve ABD’nin Bitcoin üstünlüğü savaşına dahil olması sadece bir zaman meselesi.

Keizer, “İran zaten küresel hash oranının yüzde 3’ünü kontrol ediyor” dedi. Sanırım Venezuela kısa sürede yüzde 3-5’e ulaşacak. “

“Bir noktada Amerika ’21. Yüzyılın uzay yarışı olan Bitcoin madenciliğine girmek zorundayız’ ve hashoranının yüzde 20’sini almaya çalışacaklar. Bu şekilde fiyat 400 bin 500 bin dolara kadar çıkabiliyor. ”

Keizer, hükümetlerin para birimlerini kontrol ederek gasp ettiği “ifade özgürlüğünü” temsil eden Bitcoin’in söylemlerini tekrarladı.

“Sansürlenemez, müsadere edilemez, yok edilemez”

Makro pazarlardaki mevcut durum ve protestoların yansıttığı Amerikan halkının sıkıntıları Keizer’ın anlatmak istediklerini doğrulamaktadır.

Hükümetin mevcut durumu ve ABD doları, 2011’den bu yana en iyi çeyreğini yaşayan borsalarla çelişiyor.

Keizer ayrıca protestoculara eylemleri bırakmaları ve geçen hafta Bitcoin satın almalarını tavsiye etti.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, 1999 yılında Ankara'da doğdu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesin'de öğrenci olan Enes, yatırımlarının yanı sıra sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.