50 Milyon Adet Swipe Yakıldı!

efef
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Swipe kurucusu Joselito Lizarondo Swipe Token’in kurulduğu dönemde kendisine ayrılar SXP’leri yaktığını açıkladı. Yakılan kripto paraların değeri 200 milyon dolardan fazla.

Joselite Lazarondo perşembe günü yaptığı açıklamada Swipe V2’yi duyurmuştu. Bu kapsamda değeri 200 milyon doları aşan 50 milyon adet SXP yaktığını açıkladı.

Swipe platformunda kullanılması için üretilen kripto paraların bir kısmı Lazarondo’ya ayrılmıştı. SXP arzı Lazarondo’nun öncesinde yaktığı 10 milyon adet ve şimdi yaktığı 50 milyon adet ile daha farklı yollardan yok edilmesiyle 285 milyona düştü.

Platformda yapılacak yenilikler bu hafta yayınlanacak olan whitepaper ile duyurulacak. Şirketin hedefi ise toplam arzı 100 milyona kadar düşürmek.

Coin Burn Nedir ve Niçin Yapılır?

Coin yakma işlemini (Coin Burn) genellikle coinin geliştiricileri uygular. Kalıcı olarak piyasadaki coinleri yok etmek olarak açıklanabilir. Birçok nedenle coin yakma işlemi yapılır ve en sık olanı deflasyonu sağlamaktır. Yani birim fiyatı arttırmaktır. Yatırımcıları teşvik ve fiyatı dengede tutmak amaçlanır.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!