40 Binden Fazla Bitcoin Transfer Edildi İşlem Ücreti Herkesi Şaşırttı!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bitcoin’de 2 dolardan az komisyonlu olacak şekilde devasa bir hareketlilik vardı. Topluluğun genel olarak Bitcoin ve kripto para birimlerini sevmesinin nedenlerinden biri, para transferi için gerekli bankacılık altyapısıyla uğraşmak zorunda kalmadan dünyanın her yerinden hızlı ve rahat bir şekilde para aktarma fırsatı ve komisyon ücretleridir.

Bitcoin Blok Bot 47.835 BTC’nin yakın zamanda transfer edildiğini gösterdi. Bu yaklaşık olarak 419.433.065 dolar yapmakta. İşlem, madencilerden beş onay gerektirdi ve işlem ücreti sadece 1.78 $ (0.00020160 BTC) idi.

BTC balinası

Bitcoin yarılanma etkinliği 11 Mayıs Pazartesi günü gerçekleşti. Madenciler şimdi 12.5 yerine 6.5 BTC blok ödülü alıyor. Ancak, talep devam ediyor ve birçok kripto ve finans uzmanı büyümenin devam etmesini bekliyor. Bazı analistlere göre, BTC’nin fiyatı önümüzdeki iki yıl için 50.000 ila 250.000 dolar arasında değişecek. Buradan Bitcoin Yorum analizlerimize göz atabilirsiniz.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster