30 Nisan’da Gerçekleşen Ripple ve SEC Duruşmasında Karar Aşaması

Ripple (XRP) 2
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ripple ile SEC arasında devam eden XRP’nin menkul kıymet olduğu yönünde yürütülen davada 30 Nisan gecesindeki duruşmada karar, önümüzdeki günlerde açıklanacak.


Ripple ve SEC arasındaki dava devam ediyor. Son gerçekleşen duruşma dün yapılmıştı. Duruşmanın detaylarını bu yazımızda paylaşmıştık. Özetle taraflar arasında belge talebi iptali konusunda anlaşmazlık görülüyor.

Bu duruşmada SEC’in denizaşırı bilgi talepleri görüşüldü. Ripple tarafı SEC’in haksız rekabet sergilediğini ifade ediyor.

Davanın yargıcı Sulh Yargıç Sarah Netburn ise bildirilen durumları göz önünde tutarak kararını ilerleyen günlerde açıklayacağını söyledi. Dolayısıyla bu duruşmadan kesin bir sonuç elde edilmiş değil.

XRP fiyatı ise duruşmaya yaklaşırken artış gösterdi. Ripple (XRP) fiyatı an itibariyle$ 1.43dolar seviyelerinde alıcı buluyor.
2 dolarlık ATH’den sonra düşüş trendi başlamış ve 1 dolara kadar düşmüş. Trend kırılımıyla 1.50 dolar seviyelerinde tutunmuş gözüküyor.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!