”29 Mart – 3 Nisan” Haftasının Popüler Hisseleri: SASA, Liderliği Bırakmıyor!

WhatsApp Image 2021-04-04 at 20.14.28
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Haftanın en çok aranan hisse senetleri listemizde bugün 4 şirketi inceliyoruz. Sasa ve Garanti bir süredir popülerliğinden ödün vermezken, RTALB ve TRILC genellikle listelere pek girmesede bu hafta onları görüyoruz. İşte bu haftanın popüler hisseleri:

1. SASA Polyester: Haftaya 44TL seviyelerinde başlayan şirket en yüksek seviyesine Çarşamba günü 48TL ile ulaştı, haftayı 46.90TL seviyelerinde kapattı. 350 Milyon Dolar’lık elyaf üretim tesisi kararından sonra şirket popülerliğini koruyor.

 

2. Garanti Bankası: Bir süredir en popüler hisseler arasında yer alan Garanti Bankası, haftaya 6.90TL seviyelerinde başladı. Çarşamba günü 6.68TL seviyelerine gerileyen hisse, haftayı 7.03TL ile kapattı hisse, haftayı 7.03TL ile kapattı.

 

3.  Beşiktaş Futbol Yatırımları:  Bu hafta spor hisselerine yoğun bir ilgi vardı. Cuma günü %4 yükselen spor sektörü haftaya damga vurmuştu. O spor hisselerinden en popüleri ise Beşiktaş’tı. Haftaya 7.14TL seviyelerinde başlamış, Çarşamba günü 7.30TL seviyelerine yükselmiş ve haftayı 9.20TL ile kapatmıştı.

 

4. RTA Laboratuvarları: Hafta boyu yükselişini sürdüren RTLAB, Haftaya 24TL seviyesinden başlamış 37.08TL’ye kadar yükselişini sürdürdü. Cuma günü sabah saatlerinden sonra düşüşe geçen hisse, 30.54TL ile haftayı kapattı.

 

 

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!