2023’e Kadar 50 Bin Yeni Rig Aktif Olacak

pu
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kuzey Amerika’daki en büyük kripto madenciliği şirketlerinden biri, ek 8.000 rig satın aldığını ve diğer kripto para birimleri madenciliğine başlayacağını söyledi.

Pazartesi günü Blockcap’tan yapılan bir duyuruda, madencilik şirketi 2022’nin sonunda çevrimiçi olarak 50.000’den fazla madencilik rigine sahip olmayı planladığını söyledi. Blockcap şu anda 12.000’den fazla madencilik teçhizatını kontrol ediyor ve günde 6.6’dan fazla Bitcoin (BTC) üretiyor

Firma, Ethereum (ETH) dahil olmak üzere diğer kripto para birimlerini madencilik yapma hareketini hızlandırdığını ekledi. Firmaya göre, operasyonda ETH madencilik teçhizatlarının eklenmesi saniyede 1.229 terahash veya Ethereum ağının kabaca %0.21’ini oluşturacak.

Tamamen çalışır durumda olan 50.000’den fazla Bitcoin madencisinin, BTC’nin mevcut birleşik hash oranının kabaca %2’sini kontrol etmesi öngörülüyor.

Blockcap yönetim kurulu başkanı ve kurucusu Darin Feinstein:

Blockcap’in büyüme stratejisi, çeşitli eşler arası dijital varlıkları doğrudan hayatlarını iyileştirmek için kullanacak kişilere getirmeye odaklanıyor

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük kripto madenciliği operasyonlarından ikisi olan Blockcap ve Riot Blockchain, kurumsal ofisleri ve madencilik tesisleri için Teksas’ta mağaza kurma planlarını açıkladı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!