Perşembe, Mart 4, 2021

2021 için Bitcoin boğa koşusu kontrol listesi

Bitcoin’in boğa koşusunu yönlendiren zincir içi faktörlerin yanı sıra, her boğa koşusundan önce gelen birkaç dış gösterge, Hindistan’da olası bir kripto para birimi yasağı faturası, Çin yeni yılı FUD, Coinbase gibi takas kesintileri gibi manşetlere bir kez daha girdi. ve Binance ve altcoin fiyat artışları vb. Asya’da satışlar tetiklendiğinde, borsalara Bitcoin girişinin önemli ölçüde artması bekleniyor.

Scott Melker, WOAS ile ilgili yeni bir blogda, Bitcoin’in boğa koşusu söz konusu olduğunda duyarlılığın her şey olabileceğini vurguluyor. Duyarlılık, mevcut piyasa döngüsü boyunca büyük ölçüde aynı kaldı. Basamaklı bir satış olmaması nedeniyle, borsalarda pozitif kaldı. Bu durumda, aktif arzdaki artış nedeniyle artan satış baskısı vardır. Bununla birlikte, bir düzeltmeden sonra, yükseliş fiyatı eğilimi ilerleyebilir. Daha önce, 2017 boğa koşusu, fiyat bir ATH’ye ulaşmadan önce 9’dan fazla düşüşe sahipti. Aynı eğilimi takip ederse, boğa koşusu devam edebilir.

Fiyatlar yükseldikçe kurumsal talebin artmaya devam etmesi bekleniyor. VN kazanç çağrısının düzenlenmiş bir metninde, “zaten 160’tan fazla para birimini destekleyen ağımıza ekleyemememiz için hiçbir neden yok” diyor. Fiyat, 2018’deki %80’lik tarihi düşüşten ve 2020’deki Kara Perşembe’den çok yol kat etti. Dijital altın ve enflasyona karşı koruma gibi anlatılar, fiyatı mevcut fiyat seviyesine yükseltti. Bu devam ederse ve fiyat keşfi 40000 $ ‘dan sonra başlarsa, S2F modeline göre Ağustos 2021’den önce 50000 $ elde edilmesi kolay bir fiyat hedefi haline gelebilir.

2021 için Bitcoin boğa güreşi kontrol listesi

Korku ve Açgözlülük Endeksi, piyasa duyarlılığının güçlü bir sinyali olarak değerlendirildi. Şu anda aşırı açgözlülük gösteriyor. Bitcoin’in  teknik analizine dayanan çoğu fiyat tahmini, varlığı 50.000 ila 300.000 $ arasında herhangi bir yere yerleştirdi.

Son kez, fiyat 15.000 $ ‘a yaklaştı, 20.000 $’ ın sadece kısa vadeli bir zirve olduğu düşünüldüğünde, fiyatın 100.000 $ ‘a ulaşması beklentileri vardı, bu sefer de aynı şey olabilir. Fiyat 20.000 doları aştığında ve fiyat keşfi başladığında, S2F modeli daha alakalı hale geldi. Neredeyse her şey boğa koşusu kontrol listesinde işaretlendi ve bu, devam ettiği anlamına gelebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 50,057.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺22.54
  THYAO.IS₺15.07
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.86
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.14