1inch Network (1INCH) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-19

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

1inch Network (1INCH) yorum analizimizle birlikte, 1INCH Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, 1INCH için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte 1inch Network yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde düşüş yaşamaya devam ediyor. Çoğu altcoin kritik destek seviyelerine kadar bir düşüş yaşarken 1INCH, kritik destek seviyesinin üzerinde işlem görüyor. Altcoin yaklaşık 50 gündür bir düşüş trendinde bulunuyor. 1INCH için yeni yükselişlerin başlayabilmesi için aşılması gereken seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile birlikte inceleyelim.

1INCH Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

1INCH-12.09-1

1inch Network yorum analizi ile birlikte 1INCH coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, 1INCH fiyatının son 10 gün içerisinde %60’tan fazla bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. Altcoin yorum analizimize başladığımız sırada 2.7 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

1INCH için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 2.9 dolar seviyeleri olacaktır. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde 3.45 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Ancak bu direnç seviyesi altcoin için kritik bir öneme sahiptir. Çünkü altcoinin bu direnç seviyesini desteğe dönüştürmesi halinde 1INCH için yeni yükselişlerin başlaması muhtemeldir.

1INCH için kritik 3.45 dolar direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde 3.75 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş gerçekleşebilir. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde ise hedef seviye 4.3 dolar seviyeleri olacaktır.

1INCH için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 2.35 dolar seviyeleri olacaktır. Bu destek seviyesi altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde altcoinin derin bir düşüş trendine girmesi muhtemel olacaktır. Altcoin için 2.35 dolar destek seviyesinin kırılması halinde ise hedef seviye 1.6 dolar seviyeleri olacaktır.

1INCH Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

1INCH-12.09-2

1inch Network (1INCH) teknik analizimizle birlikte, 1INCH’in potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, 1INCH fiyatının 20 günlük basit hareketli ortalama altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için bu hareketli ortalama üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında yatay seyrediyor. Ek olarak RSI’ın yarım çizginin altında aşırı satış bölgesine yakın yatay seyretmesi altcoin için oldukça negatif bir durumu ifade etmektedir. RSI’ın tekrardan aşırı satış bölgesine gitmesi halinde altcoin için sert düşüşlerin devam etmesi muhtemel olacaktır. Ancak RSI’ın yukarı yönlü seyretmesi ile altcoinin fiyatında toparlanmaların gerçekleşmesi muhtemel olacaktır.

MACD histogramında yarım çizgi altında kısalan kırmızı sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu durum altcoin için negatif momentumun iyileşmeye başladığını göstermektedir. Ek olarak histogramda bir boğa kesişimi öngörülüyor. Kesişimin olması halinde altcoin için fiyat toparlanmalarının gerçekleşmesi muhtemel olacaktır.

1INCH Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

2.35

2.9

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook