Ana SayfaSponsor16. Finans Kongresi: "Dijitalleşen Dünyada Finans" ODTÜ'de Başlıyor!

16. Finans Kongresi: “Dijitalleşen Dünyada Finans” ODTÜ’de Başlıyor!

-

Türkiye’nin en büyük öğrenci topluluklarından biri olan ODTÜ İşletme Topluluğu 30 yıllık tecrübesiyle bu yıl 16. kez Finans Kongresi’ni düzenliyor.

16. Finans Kongresi 3-4 Aralık 2022’de ‘Dijitalleşen Dünyada Finans’ Teması ile Gerçekleşiyor!

Katılımcıların finans dünyasını daha yakından tanıyabileceği, global ve ulusal şirketlerin CFO’larının ve Türkiye’nin önde gelen ekonomistlerinin; finans,kripto uzmanlarının tecrübelerini dinleyip kendileri ile tanışma fırsatı bulabilecekleri sertifikalı bir etkinlik olan 16. Finans Kongresi herkesin katılımına açık bir biçimde 3 Aralık tarihinde ODTÜ KKM’de yüz yüze, 4 Aralık tarihinde ise finanskongresi.net adresinde online olarak gerçekleşecek.

Etkinliğin yüz yüze gününde konuşmacılarla yakından sohbet imkanına sahip olan katılımcılar ayrıca fuaye alanındaki stantları ziyaret ederek sürpriz ödüllere ve geniş bir network ağına sahip olabilirler. Panel ve tek oturumlardan oluşan etkinlik; online günü ile de mesafe engelini ortadan kaldırarak Türkiye’nin her yerinden katılımcıyı uzman finansçılarla buluşturmayı hedefliyor.
odtu-16.finans-kongresi

16. Finans Kongresi Konuşmacıları

16.-Finans-Kongresi-Konusmacilar-Odtu
16. Finans Kongresi Konuşmacıları – ODTU

Geçtiğimiz yıllarda Atilla Yeşilada, Ozan Bingöl, Hakan Kara, Emin Çapa, Açıl Sezen, Gökhan Şen gibi pek çok değerli ismi ağırlamış olan Finans Kongresi bu yıl “Dijitalleşen Dünyada Finans” teması ile Efe Bulduk, Baki Er, Turan Sert, Uğur Gürses,Murat Kubilay, Emrah Lafçı, Barış Esen, Selva Demiralp gibi birbirinden değerli konukların; Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin üst düzey finans yöneticilerinin konuşmaları etrafında şekillenecek.

16. Finans Kongresi’nde Yer Alacak Konuşmacıların Oturum Detayları

Etkinlikte Efe Bulduk ve Baki Er ‘Dijitalleşme ve Finans Piyasalarına Bakış’ panel oturumuyla; Uğur Gürses ‘Ekonomide Dijitalleşmenin Geleceği’ isimli oturumuyla; Selva Demiralp ‘Siyasi Söylemlerin Finansal Piyasalara Etkisi’ oturumuyla yer alacak.

Murat Kubilay ve Emrah Lafçı keyifli panel oturumuyla katılımcılarla buluşurken, Barış Esen ve Murat Sağman’da yine panel oturumuyla 16. Finans Kongresi’nde olacak. 

Oturum detayları ve konuşmacılar için detaylı bilgiye Finans Kongresi sitesinden ulaşabilirsiniz.

CoinOtag olarak Medya Sponsoru Olduğumuz Türkiye’nin finans alanındaki lider etkinliği olan 16. Finans Kongresi’ni kaçırmayın!

*En az 10 oturuma katılan katılımcılara Finans Kongresi ve QNB Finansbank etkinlik sertifikası verilecektir. 

Etkinlik Biletleri Satışta!

*Sınırlı sayıdaki 1 aylık FilmBox üyeliği kazanmak için BiletimGo adresinden biletlerinizi satın alabilirsiniz.

Etkinlik ve Finans Kongresi Hakkında Detaylı Bilgi;

Bilet Sitesi: https://www.biletimgo.com/etkinlik/16finans-kongresi-3831

Etkinlik Sitesi: https://www.finanskongresi.net

Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Millet İttifakı’nın Kripto Para ile İlgili Tüm Vaatleri!

Millet İttifak’ının kripto para vaatlerini neler??Bu yazımızda Millet İttifakı'nın kripto ve blok zincir vaatlerini derledik.

Bitcoin 23.960 Dolara Yükseldi Fakat Yatırımcılar Açgözlü Değil!

Bitcoin fiyatının 29 Ocak'ta 23.960 $'a kadar yükselmesi, Korku ve Aç Gözlülük Endeksi'ne göre söylemeye çalışıyor? İşte detaylar!

Kripto Paralara Devlet Destekleri Gelmeye Devam Ediyor!

Kripto para birimlerini çevreleyen endüstri kargaşasına rağmen, ileri görüşlü birçok ülke dijital varlıkları benimsemek için adımlar attı.

AAVE Borçlarından Kurtulabilecek mi? İşte Önemli Detaylar!

Borç verme platformu AAVE son zamanlarda olumlu haberler alıyor. AAVE yatırımcılarının kafasına takılan CRV borçlanma durumu çözülüyor mu?

Güncel Analizler