157 Milyar Dolar Varlığa Sahip Şirket Kripto Para Piyasasına Giriyor!

coinotag
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

San Antonio merkezli varlık yönetim şirketi Victory Capital, kripto para piyasasına girme planını açıkladı.  9 Haziran tarihli basın açıklamasında para yöneticisi, sofistike yatırımcılar için Nasdaq Kripto Endeksinden (NCI) yararlanacak özel bir fon başlatacağını söyledi.

Hashdex ve ABD borsası Nasdaq tarafından geliştirilen endeks, toplamda yaklaşık yüzde beş ağırlığa sahip olan Bitcoin, Ethereum ve karma altcoinlerin (Bitcoin Cash, Stellar ve Chainlink) performansını izliyor.

Buna ek olarak, Bitcoin ve Ethereum endekslerini ayrı ayrı takip edecek iki ayrı özel fon da sunacak. Hashdex, Şubat ayında dünyanın ilk kripto endeksi borsa yatırım fonunu (ETF) başlattı.

Victory Capital başkanı Mannik Dhillon, kripto paranın firmanın “iyi çeşitlendirilmiş” portföyü için uygun olacağını iddia etmekle birlikte:
“Müşterilerimize istedikleri ileri görüşlü seçenekleri sunmak için sürekli çaba gösteriyoruz ve kripto para biriminin iyi çeşitlendirilmiş bir portföyün parçası olabilecek uygun bir varlık sınıfı olduğuna inanıyoruz” dedi.

Victory Capital, yatırım stratejilerini hem kurumsal hem de bireysel yatırımcılara sunmaktadır.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 33,551.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!