Çarşamba, Ocak 27, 2021

1,5 milyar XRP, spark airdrop’un önüne geçti

XRPL tarafından paylaşılan verilere göre, Son 24 saat içinde büyük miktarlarda XRP transfer edildi.

Kripto para borsaları, Özellikle Bithumb ve Kraken, 12 Aralık’ta gerçekleşecek olan Spark airdropundan yaklaşık 1.5 milyar XRP taşıdı. Transferler ortalama 100, 200 milyonluk gruplar halinde yapıldı.

Transferlerin toplam değeri 850 milyon dolara ulaştı. XRP’lerin büyük çoğunluğu, Güney Kore’nin en büyük kripto para borsalarından biri olan Bithumb ve bir başka önde gelen San Francisco merkezli borsa Kraken tarafından yapıldı.

Bithumb şu ana kadar üç transferde 700 milyon XRP taşıdı, Kraken ise dört transferde 400 milyon XRP transfer etti.

Bittrex, Huobi, Coinbase ve Binance, Son saatlerde önemli miktarda transfer faaliyeti gören diğer borsalardı. Tüm bu borsalar, Flare Networks tarafından yürütülen Spark airdropu için destek açıkladı. Bilindiği üzere 12 Aralık saat 03:00’te alınacak bakiye kayıtlarına göre XRP yatırımcıları Spark tokenini bire bir oranında alacak.

Bu arada, XRP Ledger’da dün bir diğer çarpıcı transfer, Şirketin kurucu ortaklarından Jed McCaleb’in cüzdanına 265 milyon XRP Ripple oldu, Ancak daha sonra şirketten ayrıldı.

Ripple (XRP) fiyatı an itibariyle$ 0.268133dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.58
  THYAO.IS₺12.63
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.48
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.34