arama

137 Milyon Ripple XRP Transferi Korkuttu!

137 milyon ripple xrp transferi

137 Milyon Ripple XRP Transferi – Blockchain’lerdeki büyük hareketlilikleri izleyen Whale Alert, büyük bir Ripple XRP işleminin gerçekleştirildiğini gösterdi. Whale Alert, 10 Mart’ta 5.2 milyon dolar değerindeki yaklaşık 25 Milyon XRP’nin bilinmeyen bir cüzdandan kripto para borsası Bitstamp’a transfer edildiğini söyledi.

Dünden Sonra 137 Milyon Ripple XRP Transferi Daha

137 Milyon Ripple XRP Transferi İşlem varlıklarını satmak için veya depolama ve güvenlik amacıyla fonlarını Bitstamp’a taşımak için harekete geçen bir balina tarafından gerçekleştirilmiş olabilir.

Özellikle Ripple’ın XPR destekli ödeme ürünü ODL için Bitstamp ile işbirliği içinde olduğu biliniyor ve bu da transferin Ripple tarafından gerçekleştirilmiş olabileceği anlamına geliyor.

137 Milyon Ripple XRP Transferi
137 Milyon Ripple XRP Transferi Temsili Görsel

Ocak ayında da benzer büyüklükte, bilinmeyen bir cüzdandan Bitstamp’a yaklaşık 25 milyon XRP’lik transfer yapılmıştı.

Ripple, 2019’un dördüncü çeyreğinde kripto borsalarına yapılan XRP satışlarını durdurduğunu ve bu çeyrekte de aynısını yapabileceğini söylemişti.

Ancak, şirket, tezgah üstü platformlara XRP satmaya devam ediyor ve geçen yılın 4. çeyreğinde üçüncü taraflara toplam 13.08 milyon dolar değerinde XRP sattı.

137 Milyon Ripple XRP Transferi

XRP, ODL aracılığıyla çalışan koridorlardaki likiditesini artırmaya devam ederek varlığı uluslar arası havaleler için daha popüler hale getiriyor. 

137 Milyon Ripple XRP Transferi – XRP piyasası büyümeye ve tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmaya devam ederken, piyasa oyuncuları üçüncü büyük kripto paraya olan ilgilerini ve büyük XRP varlıklarının taşındığını gösteriyor.

137 Milyon Ripple XRP Transferi
Ripple XRP Transferi Temsili Görsel

Twitter bot hesabı: XRPL Monitor, XRP’de devasa miktarlarda birbirini takip eden birkaç işlem tespit etti.

 Bu işlemler, toplam 137 Milyon XRP’yi içeriyordu. Şu anda hareket eden kripto paraların toplam tutarı 28.478.517 dolar değerinde.

Bilinmeyen cüzdanlar ve Bithumb, Triple Dice Exchange ve Coinone gibi dijital borsalar arasında beş transfer gerçekleştirildi. Dört işlemin her biri 20 milyon XRP’den az değildi ve sadece biri 5,7 milyon taşıyordu.

137 Milyon Ripple XRP Transferi
Ripple XRP Transferi XRPL Tweet

Devasa Ripple XRP Transferi Neyin Habericisi?

137 Milyon Ripple XRP Transferi – Filipinler’deki Coins.ph borsasıyla çalışan ODL koridoru, tüm zamanların en yüksek seviyesini geride bırakarak yeni bir rekora ulaştı:

7.597.709. XRP, Avustralya’da da neredeyse yeni bir likidite ATH’sine ulaştı. Daha önce, Ripple’ın Meksika’daki ortağı Bitso eski rekorları ilk olarak kırdı. 

Ripple XRP Transferi Ripple Bu Transfer Öncesinde Bir Anlaşma İmzalamıştı

Rippleworks, CEO’su Doug Galen ve eski Ripple patronu Chris Larsen tarafından 2015 yılında kuruldu. Kuruluş, girişimcilere fonlarını ve uzman tavsiyelerini içeren pratik destek sunuyor.

Bu sayede girişimciler işlerini büyütebilecek. Kripto para birimi endüstrisindeki en zengin kişi olarak bilinen Larsen, vakfı kurmak için kendi parasını bağışlamıştı.

137 Milyon Ripple XRP Transferi

Kâr amacı gütmeyen kuruluş, 2017 yılında XRP tokeninin hızlı bir şekilde büyümesinden büyük ölçüde yararlandı ve bu da gelecek vaat eden projelere dolar olarak fon sağladı.

Ekim 2019 itibarıyla, Rippleworks’ün varlıkları 370 milyon doları aştı. Larsen, Fast Company tarafından tanınmaktan ‘gurur duyduğunu’ tweetledi, ancak önlerinde çok fazla iş var.

Coinotag üzerinden Bitcoin haberleri, Coin Haber ve Coin Yorum başlıklarını takip edebilir; bizleri ayrıca InstagramTwitter, ve Telegram‘dan da takip edebilirsiniz!

Avatar for Görkem I.
Görkem I. Düzenleyici
Yazarımız CoinOtag ekibinin müdavimlerinden, emektarlarından birisidir. Kendisiyle iletişime geçmek için [email protected] kanalını kullanabilir ya da yorum atabilirsiniz.
follow me

Share via
Copy link
Powered by Social Snap