1,15 Milyar Dolarlık ETH Opsiyonunun Sona Ermesinden Ne Bekleyeceğiz?

ethereum
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ETH topluluğu Ethereum Berlin yükseltmesi için hızlandıkça, altcoin CoinMarketCap’ten alınan fiyat verilerine göre 1836 dolardan işlem görüyor. ETH’nin fiyatı son 24 saatte %2 arttı, ancak ETH 2.0’ın mevduat sözleşmesindeki artan toplam değere bağlı olarak dolaşımdaki arzın düşmesi bekleniyor. Altcoinler için arzdaki düşüş yükseliş olabilir. Bu, önümüzdeki haftalarda fiyat rallisinde yükseliş eğiliminin tersine döndüğüne işaret ediyor. Bununla birlikte, fiyat düzeltmesine yol açabilecek bir engel var, 26 Mart’ta 1,15 Milyar $ değerinde ETH opsiyonunun süresi dolacak.

1,15 Milyar Dolarlık ETH opsiyonunun sona ermesinden ne bekleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

ETH 2.0 sözleşmesindeki artan mevduatlar ve kaldıraçlı alım satımlardan kaynaklanan mevcut iyimserlik, opsiyonların süresinin dolması 1600$ seviyesinin altına düşmesine neden olursa muhtemelen düşecektir. Ethereum aşırı kaldırıldığında ve traderlar aşırı iyimser olduğunda, geleneksel olarak HODLing modelinde bir geçiş olur ve altcoin ATH’ye doğru miting yapmadan önce el değişikliği olur. Yaklaşan Ethereum opsiyonlarının sona ermesi beklentisiyle, ETH’nin borsalara girişi düştü ve 1 ayın en düşük seviyesine ulaştı. veri Glassnode’dan. Bu düşüş, arz sıkıntısına ve yükseliş hikayesine yol açıyor.

Bu, Ethereum’un fiyatını mevcut seviyede desteklemenin anahtarı olabilir, çünkü bir eksiklik 1800$ seviyesine ihtiyaç duyulan desteği sunuyor. Ek olarak, DeFi tokenleri 2020 seviyesine geri dönüyor ve ETH’nin DeFi’deki TVL’si 30 günde %8’in üzerinde arttı. Bu, son 90 günde nispeten yüksek bir TVL büyümesidir. Bu, LINK, UNI, COMP’un 24 saatten daha kısa sürede %10’a yakın teklif sunduğu bir zamanda Ethereum’un fiyat rallisi için bir yükseliş işaretidir. Artan piyasa değeri ve oynaklığa sahip DeFi tokenleri, Ethereum’un fiyatındaki ve ticaret hacmindeki artışa katkıda bulunuyor.

1,15 Milyar Dolarlık ETH opsiyonunun sona ermesinden ne bekleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Yaklaşan opsiyonların süresinin dolması önemli bir düzeltmeye yol açabilir ve fiyat 1600$ ‘ın altına düşebilir, ancak Bitcoin yatay işlem yapmaya başladığında (ETH ve BTC, piyasa döngüsünün bu noktasında yüksek oranda korelasyon gösterir, %80’in üzerinde) altcoinlerin ortaya çıkması beklenir. DeFi tokenleri öncülüğünde tekrar toparlanmaya başlayın ve ETH önümüzdeki haftalarda yeni ATH’ye ulaşabilir. Bununla birlikte, 1.5 Milyar $’lık opsiyon vadesinin spot borsalar üzerindeki ani etkisi, fiyatta bir düşüş olabilir ve önceki ATH’ye ulaşmadan önce perakende traderlar için bir satın alma fırsatı açabilir.

Ethereum (ETH) fiyatı an itibariyle$ 2,574.34dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!